İzmir Sonic İşitme Cihazı

Mükemmel Ses Teknolojisi İşitme cihazı teknolojisiyle ilgileniyorsanız Sonic'in hayran kalacağınız pek çok ürünü var.*

 Ücretsiz İşitme Uzmanımız ile görüş

 

 

 

sonic-isitme-cihazi-bayi-izmir-captivate-20-40-60-80-100

İçgüdüsel Olarak Akıllı

Sonic Captivate, geri bildirim kesintilerini azaltan ve yeniden şarj edilebilirlik rahatlığı sunan bir teknolojiye sahiptir. Doğal ses ve daha az gürültüyle daha iyi konuşma anlayışı. Captivate, dijital dünyaya kolay bağlantınızdır.

Mevcut Teknoloji Seviyeleri:

Sonic Captivate 100|80|60|40|20

Modeli İncele 

 

sonic-isitme-cihazi-bayi-izmir-captivate-20-40-60-80-100

İçgüdüsel Olarak Akıllı

İçgüdüsel Olarak Akıllı Sonic'in Instinctively Smart işitme cihazı ailesi, birinci sınıftan temele kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunar, doğal ses sağlar, daha az gürültüyle daha iyi konuşma anlayışı, kullanım kolaylığı ve ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir tarz sunar.

Sonic Encahant 100|80|60|40|20

Modeli İncele 

 

sonic-isitme-cihazi-bayi-izmir-captivate-20-40-60-80-100

Daha Fazlasını Deneyimleyin

Daha Fazlasını Deneyimleyin Aşırı işitme kaybınız varsa artık Daha Fazlasını Deneyimleyebilirsiniz. Daha fazla konuşma, dijital bağlantı ve doğal ses deneyimleri. Daha hassas ses ayarıyla daha fazla güç ve konfor. Her zamankinden daha fazlasını deneyimleyin. Mevcut Modeller:

Sonic Captivate 80|40

Modeli İncele 

 

 

 

 

sonic-isitme-cihazi-bayisi-duyunet-izmir

 

Sesinizi Net ve Doğal Dinleyin: Sonic İşitme Cihazı Teknolojileri

Sonic teknolojileri, duymak istediğiniz sesler ile onsuz yaşayabileceğiniz gürültü arasındaki farkı tanıyan benzersiz dijital sinyal işleme stratejilerini kullanır ve kullanışlı sesleri otomatik olarak yükseltip işleyerek size çeşitli dinleme ortamlarında net, doğal işitme sağlar.

 

 

sonic-isitme-cihazi-bayisi-duyunet-izmir-2

 

Daha az geri bildirim dikkat dağıtıcı.

Uyarlanabilir Geri Bildirim Engelleyici Pro'muz, geri bildirimi oluşmaya başlamadan önce kontrol eder. Telefonu kulağınıza götürmek veya şapka takmak gibi ani, öngörülemeyen değişikliklerle ilgili geri bildirimleri yöneten, hızlı hareket eden bir sistem içerir. Sonuç: Gününüzü sürdürürken geri bildirim alma şansınız azalır.

 

sonic-isitme-cihazi-bayisi-duyunet-izmir-3

 

Müzik dinlemek.

Müzikten en iyi şekilde yararlanın. Pek çok Sonic işitme cihazı, müzik dinlemek istediğiniz zamanlar için özel dinleme programları sağlar; kayıtlı, canlı ve internetten çalınan şarkı seçenekleri de dahil.

 

sonic-isitme-cihazi-bayisi-duyunet-izmir-4

 

Gününüzü böyle şarj edin.

miniRITE TR ve miniBTE TR stilleriyle sunulan Lityum-iyon (Li-ion) pilimiz ve şarj sistemimiz , akış sırasında bile size tam gün* güç sunar. Yeniden şarj edilmesi kolaydır; yaklaşık 3,5 saatte tam güce ulaşır. Her sabah yola çıkmaya hazır olarak uyanacaksınız.

*Tam gün 18 saate eşittir.

 

İZMİR DUYUNET iŞİTME CİHAZI